Akcja wózek zakończona

Zdecydowanie się na prośbę o pomoc nie było łatwą decyzją, zwykłem sam sobie radzić z przeciwnościami losu. Niestety koszty zakupu wózka i jego przeróbki przerastają moje możliwości finansowe – stąd taka decyzja. Niestety stan wózka pogarsza się z roku na rok, elektronika i silniki powoli wysiadają. Od 13 lat poruszam się za pomocą specjalistycznego wózka elektrycznego. Dzięki niemu mogę samodzielnie się przemieszczać po domu i na zewnątrz. Ten wózek jest dla mnie bezcenny i najbardziej boję się dnia, w którym odmówi mi posłuszeństwa gdyż bardzo często się psuje. Moje życie jest niełatwym wyzwaniem, ale chcę mu sprostać, na tyle ile będę mógł. Dla samego patrzenia na świat, bycia w nim, dla uśmiechu mamy i rodzeństwa pragnę żyć i dotrzeć do własnej przystani, którą wyznaczył mi los.

Kochani i znów się udało.

Tym razem dzięki wsparciu 156 osób z portalu SiePomaga
udało nam się zebrać kwotę 8100 złotych, która razem ze środkami zebranymi za pośrednictwem znajomych z Naszej Klasy i Facebooka, rodziny i kolegów, przyjaciół ,radnych z Turku i Przykony pozwoliła na zakup niewiarygodnego wehikułu.


Moi kochani jest wózek – już go mam. Chciałem tu wszystkim znajomym i nie znajomym – bo wszystkich nie da się poznać, serdecznie podziękować bo to nasz wspólny sukces. Nawet się nie spodziewałem że tylu wspaniałych ludzi o otwartych sercach podaruje mi swoja cegiełkę. Jestem przemile zaskoczony takim zainteresowaniem i chęcią pomocy, tym ze mogę liczyć na Was. Tylko jak mogę się odwdzięczyć? Chyba na razie tylko uśmiechem, moją radością że mogę pomykać przed siebie. Dzięki tylu otwartym sercom spełniło się me marzenie – wtedy tak odlegle, a teraz już zrealizowane :) . Nie chciałbym tu wymieniać wszystkich co mi pomogli z imienia i nazwiska, bo bym mógł kogoś pominąć. Mam te osoby w sercu – jest to niesamowite uczucie, dziękuję za pomoc, modlitwy i ciepłe słowa, które dają mi wiarę w lepsze jutro.

DZIĘKUJĘ

z poważaniem Mariusz

Stary i wysłużony sprzęt poszedł już w odstawkę, a co potrafi nowy sami zobaczcie poniżej :)

This entry was posted in Mój blog. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz