Podziękowania i życzenia

0048-baner-dziekujeWitam!
Całym sercem chcę podziękować wszystkim, którzy oddali mi 1% swojego podatku. To dla mnie bardzo ważne, że jesteście ze mną i pamiętacie o mnie. Wiedząc o tym, czując Waszą obecność i życzliwość, wiem, że nie jestem sam. Dziękuję.
Przekazywane przez Was pieniądze pozwalają mi nie myśleć ze strachem o jutrze. Pozwalają na zakup lepszych leków i witamin, pomagają na skuteczniejsze zmagania z infekcjami i odleżynami, co w moim przypadku jest pracą syzyfową. Pozwalają na wyjazdy z domu, zwiedzanie okolic. Dzięki Waszym pieniądzom mogę godnie żyć i funkcjonować.
Każdy grosz jest dla mnie wielkim darem. Tym większym, że przecież mamy kryzys i w wielu domach się nie przelewa. Przecież prawie każdy z nas ma jakieś problemy. A mimo to nie zapominacie o mnie.

Jeszcze raz dziękuję! Jesteście kochani.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.
Niech w nadchodzącym 2014 roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczają, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze święta były właśnie tym, czym powinny być – odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.

Z całego serca życzy
Mariusz z rodziną

This entry was posted in Mój blog. Bookmark the permalink.

5 Responses to Podziękowania i życzenia

 1. Hania says:

  Tak Ola, ładnie…gdzie tam ładnie :) …pięknie napisane. W życiu nie slecę takich życzeń. Nic dodać,noc ująć. Po prostu, Mariusz, jak to się mówi ” VICE VERSA TY ” :D

 2. Ewa says:

  Póki co napiszę tutaj..wiele lat temu poznałam Ciebie Mariusz i historię Twojego życia po skoku..za każdym razem kiedy czytam o Twoich przeżyciach reaguje bardzo emocjonalnie..
  tak też było i dziś..emocje identyczne jak ponad 6 lat temu..ale zaraz potem spojrzałam na zdjęcie poniżej i ten figlarny uśmieszek, który wydaje się mówić „nie płacz..jestem szczęśliwy”…dziękuję Harnasiu, że jesteś!!!

 3. Mariusz says:

  Ewuniu to ja dziękuje ze mam Was i dzięki Wam wszystkim się uśmiecham i rozwijam i idę do przodu dziękuje buźki ;) :)

Dodaj komentarz