Monthly Archives: Grudzień 2013

Podziękowania i życzenia

0048-baner-dziekujeWitam!
Całym sercem chcę podziękować wszystkim, którzy oddali mi 1% swojego podatku. To dla mnie bardzo ważne, że jesteście ze mną i pamiętacie o mnie. Wiedząc o tym, czując Waszą obecność i życzliwość, wiem, że nie jestem sam. Dziękuję.
Przekazywane przez Was pieniądze pozwalają mi nie myśleć ze strachem o jutrze. Pozwalają na zakup lepszych leków i witamin, pomagają na skuteczniejsze zmagania z infekcjami i odleżynami, co w moim przypadku jest pracą syzyfową. Pozwalają na wyjazdy z domu, zwiedzanie okolic. Dzięki Waszym pieniądzom mogę godnie żyć i funkcjonować.
Każdy grosz jest dla mnie wielkim darem. Tym większym, że przecież mamy kryzys i w wielu domach się nie przelewa. Przecież prawie każdy z nas ma jakieś problemy. A mimo to nie zapominacie o mnie.

Jeszcze raz dziękuję! Jesteście kochani.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę aby wszystkie dni w roku były tak piękne i szczęśliwe, jak ten jeden wigilijny wieczór. Aby Wasze twarze i twarze Waszych najbliższych zawsze rozpromieniał uśmiech, a gwiazda Betlejemska prowadziła Was ku szczytom.
Niech w nadchodzącym 2014 roku szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczają, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów. Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Wasze święta były właśnie tym, czym powinny być – odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.

Z całego serca życzy
Mariusz z rodziną

Posted in Mój blog | 5 Comments